Site Rengi


Hakkımızda

Anasayfa » Hakkımızda

 İZMİR KAPI & MUTFAK

VİZYONUMUZ
Müşteri  memnuniyetini  ve müşteri odaklı yaklaşımı şirket temel ilke ve anlayışı olarak benimseyip, sürekli gelişen ve değişen teknolojiyle birlikte, sektör gelişimlerini ve yeniliklerini yakından takip edip,  piyasa koşullarını göz önüne alarak bu koşullar ışığında  uygulamaya geçirip sektör içerisinde  lider kuruluş olmak.

MİSYONUMUZ
Mevcut olan kaynaklarımızı en etkili ve deneyim içerisinde kullanarak bilgiyi, teknolojiyi ve estetiği sahip olduğumuz deneyim ve ustalıkla birleştirip kalite standartlarında müşterilerimize beklentileri ve beklentilerinin ötesinde memnuniyet ve hizmet sunmak.

KALİTE POLİTİKAMIZ
Ürün ve verdiğimiz hizmetlerde güvenilirliği sağlamak ve devamlılığı sürekli kılmaktır,
Kaynakları gelişim ve değişim ile teknoloji ışığı  altında en etkili şekilde kullanmak,
Çalışanların motivasyonunu arttırarak şirket içi iletişimi kuvvetlendirmek, motivasyonu yüksek tutarak yetkin ve bağlı bir takım oluşturmak,
Zamanında teslim, uygun ve yüksek kalitede ürün, satış sonrası hizmet ve servisimiz ile müşteri memnuniyetini daimi ve en yüksek seviyede tutmak,
Üretim, montaj ve aksesuar seçiminde 1. kalite ürünleri kullanmak,

20 YILI AŞAN TECRÜBE…
20 yılı aşan sektörel tecrübeye sahip olan İzmir Mutfak, 1996 yılında İzmir’de faaliyetlerine başlamıştır. Mutfak, Banyo, Vestiyer ve Kapı üretiminde bilgisayar destekli kendi tasarımlarının yanısıra, toplu proje ağırlıklı ve müşteriye özel çözümler sunan İzmir Mutfak; değişen ve gelişen teknolojiye göre makine parkurunu sürekli yenilemekte, üretim kalitesini arttırmaktadır. İzmir Mutfak yıllardır; tasarımda estetikte ve ergonomik, kullanımda fonsiyonel, üretimde kaliteli çalışmaları ile hayatınızı güzelleştirmeye devam ediyor.

20 YEARS OF EXPERIENCE …
With in excess of 20 years experience in the sector İzmir Kitchen, 1996 It started its operations in İzmir. Kitchen, Bathroom, Vestiy and Door. As well as computer-aided design of their production, communıty projects weighted and customer solutıons offering İzmir Kitchen changing and by developing technology continuously renews its machinery, manufacturing improving the quality. İzmir Kitchen for many years; aesthetic and ergonomic design, the use of functional beauty to your life with quality work in production continuing.