Hakkımızda

İzmir Mutfak | Kapı-Banyo ve Mutfak Dekorasyon


VİZYONUMUZ
Müşteri  memnuniyetini  ve müşteri odaklı yaklaşımı şirket temel ilke ve anlayışı olarak benimseyip, sürekli gelişen ve değişen teknolojiyle birlikte, sektör gelişimlerini ve yeniliklerini yakından takip edip,  piyasa koşullarını göz önüne alarak bu koşullar ışığında  uygulamaya geçirip sektör içerisinde  lider kuruluş olmak.

MİSYONUMUZ
Mevcut olan kaynaklarımızı en etkili ve deneyim içerisinde kullanarak bilgiyi, teknolojiyi ve estetiği sahip olduğumuz deneyim ve ustalıkla birleştirip kalite standartlarında müşterilerimize beklentileri ve beklentilerinin ötesinde memnuniyet ve hizmet sunmak.

20 YILI AŞAN TECRÜBE…
20 yılı aşan sektörel tecrübeye sahip olan İzmir Mutfak, 1996 yılında İzmir’de faaliyetlerine başlamıştır. Mutfak, Banyo, Vestiyer ve Kapı üretiminde bilgisayar destekli kendi tasarımlarının yanısıra, toplu proje ağırlıklı ve müşteriye özel çözümler sunan İzmir Mutfak; değişen ve gelişen teknolojiye göre makine parkurunu sürekli yenilemekte, üretim kalitesini arttırmaktadır. İzmir Mutfak yıllardır; tasarımda estetikte ve ergonomik, kullanımda fonsiyonel, üretimde kaliteli çalışmaları ile hayatınızı güzelleştirmeye devam ediyor.

tr_TRTürkçe
en_USEnglish tr_TRTürkçe